КАРАТИСТИ „РАВАНГРАДА“ ОДЛИЧНИ У БУДИСАВИ

На међународном карате турниру „ПАНТЕР ОПЕН 2019.“ који је одржан у Будисави, Карате клуб „Раванград“ је одличним наступом својих такмичара, у генералном пласману освојио друго место и пехар. „Раванград“ је освојио 12 златних, 3 сребрне и 2 бронзе медаље и са овим резултатом се уврстио међу најуспесније клубове на турниру.

Златне медаље у борбама су освојили Вукашин Вуковић (јуниор -68кг), Валентина Острогонац (кадеткиња -54кг) и Ирина Сабљић (пионирка -37кг), док је Александар Николић нада (+52кг) освојио бронзу.

Златна одличја у катама су освојили: Дејан Кемер, Александар Хеђи, Тамара Вучковић, Петар Рукавина, Андреј Блануша, Балаж Фица, Леа Рица и Корнелиа Крушковић. Сребрне медаље су припале Михаели Рица, Марку Хорватовићу и Еви Чапо, док је Анђела Галић освојила бронзу.

Најмлађа такмичарка „Раванграда“, Анђела Вилхелм 2013. годиште освојила је учесничку бронзану медаљу, исто као и Ања Локнар и Милана Наранџић.