„СОМБОРСКЕ ЗИМСКЕ ЧАРОЛИЈЕ“: КОНЦЕРТИ, ПРЕДСТАВЕ И РАДИОНИЦЕ ЗА ДЕЦУ…
„СОМБОРСКЕ ЗИМСКЕ ЧАРОЛИЈЕ“: КОНЦЕРТИ, ПРЕДСТАВЕ И РАДИОНИЦЕ ЗА ДЕЦУ…

Током божићних и новогодишњих празника, од 21. децембра 2019. до 06. јануара 2020. године у нашем ће бити одржана манифестација „Сомборске зимске чаролије“, у оквиру које ће бити организовани концерти локалних извођача али и познатих музичких имена са естраде, радионице и представе за децу, школа јахања, школа клизања… Сва дешавања ће се одвијати на Тргу Светог Тројства, а у наставку можете погледати комплетан програм овогодишње манифестације:

„СОМБОРСКЕ ЗИМСКЕ ЧАРОЛИЈЕ“

21.12.2019. СУБОТА

11-13 Креативна радионица „Веселе боје“
12,00 Плесна група „ЗВЕРКА“
17-19 Креативна радионица „Веселе боје“
18,00 Представа за децу „ЈЕЖЕВА КУЋИЦА“
СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ МАНИФЕСТАЦИЈЕ
18,30 Хор „ШАРЕНИ ВОКАЛИ“
19,00 Концерт:JOLANA BROWN
20,30 Концерт:URBAN&4

22.12.2019. НЕДЕЉА

11-13 Креативна радионица „Ко је Грозон?“
12,00 Луткарска оперета „ЦРВЕНКАПА“
12,30 ГКУД СОМБОР
13-14 ФИЈАКЕР СТАРИ – вожња фијакером
17-19 Креативна радионица „Ко је Грозон?“
18,00 Представа за децу „МАЈМУН МИША У ЗЕМЉИ СЛАТКИША“
19,00 DEE JAY MINYA RAMONE
20,30 Концерт: ЛУТКЕ НА КОНЦУ (tribute to КУД ИДИЈОТИ)

23.12.2019. ПОНЕДЕЉАК

10-12 Едукативнa pадионицa „Размисли,закључи,лакше научи“(узраст 3-6); „Размисли,закључи,лакше научи“ (узраст 7-12)
12-13 ШКОЛА ЈАХАЊА
17-19 Едукативнa pадионицa „Размисли,закључи,лакше научи“ (узраст 3-6); „Размисли,закључи,лакше научи (узраст 7-12)
18,00 Плесна група INANNA
18,30 Мешовити хор СПД
19-21 МУЗИКА СА РАЗГЛАСА

24.12.2019. УТОРАК

10-12 Огледнa радионицa „Између игре и науке“
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Огледнa радионицa „Између игре и науке“
19-21 МУЗИКА СА РАЗГЛАСА

25.12.2019. СРЕДА

10-12 Огледнa радионицa „Између науке и игре“
12-13 ФИЈАКЕР СТАРИ – вожња фијакером
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Огледнa радионица „Између науке и игре“
19-21 МУЗИКА СА РАЗГЛАСА

26.12.2019. ЧЕТВРТАК

10-12 Креативна радионица „Новогодишња прича“
12-13 ШКОЛА ЈАХАЊА
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Креативна радионица „Новогодишња прича“
18,00 Представа за децу „НЕМАМ ВРЕМЕНА ЗА ДЕДА МРАЗА“
19,00 Концерт: Z.S.P.
20,30 Концерт:TRILOGY

27.12.2019. ПЕТАК

10-12 Креативна радионица „Снешко Белић“
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Креативна радионица„Снешко Белић“
18,00 Представа за децу „НОВОГОДИШЊЕ ШУМСКЕ ПИТАЛИЦЕ“
19,00 Концерт: 5 МИНУТА СЛАВЕ
20,30 Концерт:FIT

28.12.2019. СУБОТА

11-13 Едукативнa pадионицa „Ми се не бојимо, учимо да бројимо“ (узраст 3-5); „Чаролије магичног абакуса“ (узраст 6-12)
12,00 Плесна група „RAVANGRAD DANCE“
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Едукативнa pадионицa „Ми се не бојимо, учимо да бројимо“ (узраст 3-5); „Чаролије магичног абакуса“ (узраст 6-12)
18,00 Представа за децу „НОВОГОДИШЊЕ БОЈЕ“
19,00 Клиначки жур
20,00 Концерт:ВРАБАЦ
20,30 Концерт: SURREAL I FOX

29.12.2019. НЕДЕЉА

11-13 Креативна радионица „Приче из давнина“
12,00 Плесна група „JUMP“
13-14 ФИЈАКЕР СТАРИ – вожња фијакером
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
18,00 ЈУТЈУБЕРИ: АНДРИЈА ЈО, ЛЕА СТАНКОВИЋ, НАЈБОЉИ ОРТАЦИ (Ћофи и Лазић), YASSERSTAIN

30.12.2019. ПОНЕДЕЉАК

10-12 Креативна радионица „Свемирска авантура“
12-13 ШКОЛА ЈАХАЊА
17-19 Креативна радионица „Свемирска авантура“
18,00 Певачка група „ЧАУШИ“
18,30 Певачке групe „ВАРОШАНИ“ и „ВАРОШАНКЕ“
19-21 МУЗИКА СА РАЗГЛАСА

31.01.2019. УTORAK

10-12 Новогодишња креативна радионица „Рудолфови бомбончићи“
12-13 Клиначки новогодишњи жур
13-21 МУЗИКА ДОБРОГ РАСПОЛОЖЕЊА
21,00 Концерт: „LOVE HUNTERS“
22,30 Концерт: АЛЕН ИСЛАМОВИЋ

01.01.2020. СРЕДА

17-21 МУЗИЧКИ МИКС

02.01.2020. ЧЕТВРТАК

10-12 Креативна радионица „Рокенрол валцер“
12-13 ШКОЛА ЈАХАЊА
17-19 Креативна радионица „Рокенрол валцер“
18,00 Представа за децу „СТИДЉИВА АЖДАЈА“
19,00 Концерт: ВЕСЕЛА МАШИНА (tribute to РОКЕРИ С МОРАВУ)
20,30 Концерт: НЕОЗБИЉНИ ПЕСИМИСТИ

03.01.2020. ПЕТАК

10-12 Креативна радионица „Леонардов тајни доручак“
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Креативна радионица „Леонардов тајни доручак“
18,00 Представа за децу „ЛОПТИЦА СКОЧИЦА“
19,00 Концерт: RING OF FIRE (tribute to THE DOORS AND JOHNNY CASH)
20,30 Концерт: ДЕЦА ЛОШИХ МУЗИЧАРА

04.01.2020. СУБОТА

11-13 Едукативнa pадионицa „Авантуре малог мислиоца“ (узраст 3-6); „Полигон спретних руку и брзог размишљања“ (узраст 7-12)
12,00 Плесна група „ЗВЕРКА“
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Едукативнa pадионицa „Авантуре малог мислиоца“ (узраст 3-6); „Полигон спретних руку и брзог размишљања“ (узраст 7-12)
18,00 Представа за децу „ШУМСКИ ОРКЕСТАР“
19,00 Концерт: HUNTING SOULS
20,30 Концерт: РАМБО АМАДЕУС

05.01.2020. НЕДЕЉА

11-13 Креативна радионица „Мач у камену“
12,00 ГКУД СОМБОР
13-14 ФИЈАКЕР СТАРИ – вожња фијакером
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
17-19 Креативна радионица „Мач у камену“
18,00 Представа за децу „НОВОГОДИШЊИ ШОУ“
19,00 Концерт: THE HAT MATTERS
20,30 Концерт: ЛОТУС

06.01.2020. ПОНЕДЕЉАК

10-12 Креативна радионица „У ишчекивању Божића“
13-14 ШКОЛА КЛИЗАЊА
12,00 Представа за децу „КУ КУ КУВАРИЦЕ“
20,30 Концерт: ТАЊА БАЊАНИН

 

Овај чланак има 3 коментара

Оставите одговор

Close Menu