БАСКЕТ: "ДАЛМАТИНСКИ ПОДРУМ" ОДБРАНИО ТИТУЛУ У КЉАЈИЋЕВУ

Након пет дана баскета на турниру „Кљајићево 2018“, који је одигран на терену О.Ш. „Никола Тесла“ прво место је освојила екипа "Далматински подрум", која је успела да одбрани титулу освојену прошле године. Момци из екипе „Далматински подрум“ су читав турнир одиграли без грешке и са свих осам победа, сасвим заслужено су освојили титулу, а у великом финалу, пред више од 200 гледалаца, савладали су екипу „Макс Бет“. Најбољој екипи, осим новчане награде, захваљујући Спортском савезу града Сомбора, припало је и учеешшће на Отвореном првенству Сомбора у баскету. За треће месте бориле су се екипе „3x3 Пригревица“ и „Раванградске ајкуле“, а успешнији су били момци из Пригревице. У току турнира одржано је и такмичење у шутирању тројки, a најуспешнији је био Немања Павков из „Раванградских ајкула“, који је након изузетно узбудљивог такмичења, у финалу био успешнији од Дарка Пенића из „Тренда“. Организатори турнира се захваљују О.Ш. „Никола Тесла“, КК „Џокер“ и Фондацији Јокић као и Спортском савезу града Сомбора на помоћи у организацији турнира.

Ко је на мрежи: 45 гостију и нема пријављених чланова