ЗЛАТО ЗА ИГОРА ЦВЕТИЋАНИНА У ХРВАТСКОЈ

У организацији Хрватског карате савеза и карате клуба "Ђурђевац", у суботу, 11.04. 2015. године одржан је карате турнир "Ђурђевац Опен". Турнир је организован на шест татамија у катама и борбама, по правилима Светске Карате федерације WKF.

"Ђурђевац Опен" је окупио 60 екипа и 680 такмичара из десет држава (Босна И Херцеговина (дечија  репрезентација), Албанија, Чиле, Мађарска, Македонија, Бугарска, Словенија, Турска, Србија и Хрватска), а на челу Турске екипе био је Okay Arpa, светски и европски првак.

Такмичари Карате клуба "Раванград" Сомбор су освојили пет медаља и то, једну злату и четири бронзане.

Прво место и златну медаљу у категорији 12 година -30 кг је освојио је Игор Цветићанин, док су бронзе у катама освојили: Марко Фирањ (10 година), Ђерфи Оливер (7-8-9 година). Вукашин Вуковић (12 година) је у Сомбор донео две бронзане медаље и то по једну у катама и у борбама  -46 кг.

Ко је на мрежи: 41 гостију и нема пријављених чланова