ЧЕТИРИ МЕДАЉА ЗА "СОМБОРАЦ" НА ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ ЗА КАДЕТЕ, ЈУНИОРЕ И МЛАЂЕ СЕНИОРЕ

У Новом Бечеју је протеклог викенда одржано Првенство Војводине у спортском каратеу за кадете, јуниоре и млађе сениоре. На првом званичном такмичењу у новој сезони, карате клуб ’’Сомборац’’ наставио је са постизањем вредних резултата. У дисциплини извођења ката, ученици тренера Петра Косановића освојили су једну златну и три сребрне медаље. Најсјајније одличје и шампионску титулу освојио је јуниор, Алекса Човић, док су сребрне медаље у појединачним наступима освојиле млађа сениорка Ана Дучић, јуниорка Ања Воркапић и јуниор Милош Миланковић. Надомак медаље била је кадеткиња Драгана Миличевић, која се ипак морала задовољити петин местом. Сви такмичари карате клуба ’’Сомборац’’ остварили су право наступа на државном првенству, које ће бити одржано 17. новембра 2018. године.

Ко је на мрежи: 86 гостију и нема пријављених чланова