ДВЕ МЕДАЉЕ ЗА СЕНИОРЕ "СОМБОРЦА" НА ДРЖАВНОМ ПРВЕНСТВУ! НАЈМЛАЂИМА ДЕСЕТ ОДЛИЧЈА У ПАЗОВИ

На најпрестижнијем националном такмичењу у каратеу, Првенству Србије за сениоре које је одржано у Чачку, Чланови карате клуба "Сомборац" су  у изузетно јакој конкуренцији освојеили једну златну и једну сребрну медаљу. Шампионску сениорску титулу за 2019. годину и златну медаљу освојио је у екипној конкуренцији женски ката тим у саставу Тијана и Вања Савески и Јелена Лековић. У појединачној конкуренцији извођења ката, вицешампионску титулу освојила је Јелена Лековић. Вања Савески је у појединачној конкуренцији била надомак бронзане медаље, али је у борби за треће месо изгубила минималним резултатом 3:2, па се морала задовољити петим местом.

На карате турниру ‘’Трофеј Старе Пазове’’, најмлађа такмичарска група карате клуба "Сомборац" освојила је шест златних, јдну сребрну и три бронзане медаље. Златне медаље освојили су: Кристина Коловић, Ђорђе Христов, Кристина Косановић, Борис Сењавин, Лана Кризманић и Никола Вулин. Сребрну медаљу освојила је Јана Мијатовић, а бронзане Ана Ђуран, Урош Боца и Тара Јурић.

Био је ово контролни наступ за такмичаре до 14 година, пред Првенство Србије за млађе узрасне категорије, које се за викенд одржава у Крагујевцу.

Ко је на мрежи: 52 гостију и нема пријављених чланова