КАРАТИСТИ "СОМБОРЦА" НАСТУПИЛИ НА ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ ЗА МЛАЂЕ КАТЕГОРИЈЕ

У организацији Карате Савеза Војводине и карате клуба ’’Железничар’’ из Инђије, 10. марта 2019. године одржано је првенство Војводине у спортском каратеу за децу узраста до 14 година. Такмичари карате клуба ’’Сомборац’’ освојили су 16 медаља: пет златних, шест сребрних и пет бронзаних.

Шампиони Војводине за 2019. годину у својим категоријама у дисциплини кате појединачно постали су: Никола Чавић, Јована Миличевић, Антонина Чаушевић, Јана Мијатовић и Никола Вулин. Сребрну медаљу у појединачној конкуренцији освојили су: Кристина Коловић, Борис Сењавин, Ђорђе Христов, Кристина Косановић, Михајло Башић, а у екипној конкуренцији мешовити тим пионира у саставу: Ђорђе Христов, Кристина Косановић и Никола Чавић. Бронзане медаље освојили су: Јован Блануша, Никола Чавић, Урош Боца, Тара Јурић и Лана Кризмаић. Сви такмичари пласирали су се на Првенство Србије, које ће бити одржано 23. марта.

Ко је на мрежи: 58 гостију и нема пријављених чланова