"СОМБОРАЦ" НА КУПУ ВОЈВОДИНЕ ЗА КАДЕТЕ, ЈУНИОРЕ, МЛАЂЕ СЕНИОРЕ И СЕНИОРЕ

У недељу, 23.априла у Новом Бечеју је одржан Куп Војводине у каратеу за кадете, јуниоре, млађе сениоре и сениоре појединачно и екипно. Наступило је око 300 такмичара из преко 30 војвођанских клубова, а надметања су се одвијала по правилима Светске карате федерације, у  организацији Карате савеза Војводине. На овом такмичењу за карате клуб "Сомборац" наступило је 6 такмичара, а освојено је 7 медаља и то пет сребрних и две бронзане. Вицешампионске титуле у појединачној конкуренцији освојили су: Вања Савески у сениорској категорији, Дејан Кемер у категорији млађих сениора, јуниор Алекса Човић и кадеткиња Ања Воркапић. Сребрну медаљу освојио је и женски кадетско-јуниорски тим у саставу: Ана Дучић, Ања Воркапић и Драгана Миличевић. Бронзану медаљу освојила је Ана Дучић у категорији јуниорки и категорији сениорки. Сви освајачи медаља стекли су право наступа на Купу Србије који ће се одржати средином маја.

Ко је на мрежи: 107 гостију и нема пријављених чланова