АНА ДУЧИЋ У ДРЕСУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ БРУСИ ФОРМУ ЗА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО

Најбољи кадети, јуниори и млађи сениори Србије наступили су протеклог викенда у Ријеци, на традиционалном карате турниру "Croatia open", а за репрезентацију Србије био је ово контролни наступ у склопу припрема за Светско првенство. На овом веома квалитетном турниру наступила је и чланица карате клуба "Сомборац" Ана Дучић, која је са репрезентативним ката тимом у екипним извођењима ката освојила бронзану медаљу, док је у појединачном наступу била надомак медаље. У конкуренцији 40 јуниорки Ана је изгубила меч за бронзану медаљу и заузела пето место. Током два дана надметања, у Ријеци  је наступило више од 1700 такмичара из 28 земаља . Репрезентација Србије у катама, коју води сомборац Петар Косановић, освојила је укупно 7 медаља и то: једну златну, две сребрне и четири бронзане. Светско првенство за кадете, јуниоре и млађе сениоре одржаће се на Тенерифима од 25. до 29. октобра 2017. године.

Ко је на мрежи: 160 гостију и нема пријављених чланова