НАЈМЛАЂИ КАРАТИСТИ "СОМБОРЦА" ИЗБОРИЛИ ПЛАСМАН НА ПРВЕНСТВО ВОЈВОДИНЕ

На Првенству зоне Бачка у каратеу за млађе узрасне категорије полетарце, пионире и наде, одржаном 25. фебруара у Старој Пазови, такмичари Карате клуба "Сомборац" су имали 16 наступа у појединачној конкуренцији, а освојили су укупно 14 медаља, и то осам златних, једну сребрну  и пет бронзаних.Ово је био квалификациони турнир за Првенство Војводине, које се одржава 11. марта у Инђији, а такмичење се одвијало у свим карате дисциплинама, појединачно и екипно, по правилима Карате Федерације Србије. Златне медаље у дисциплини кате појединачно освојили су: Јована Миличевић, Кристина Коловић, Лана Кризманић, Ђорђе Христов, Михајло Башић, Кристина Косановић (Б класа), Кристина Косановић (Апсолутна класа) и Ема Видеркер. Сребрну медаљу освојио је Јован Блануша, а бронзане: Никола Чавић, Урош Боца, Борис Сењавин, Лука Даић и Душан Радошевић. Сви освајачи медаља стекли су право наступа на Првенству Војводине.

Ко је на мрежи: 70 гостију и нема пријављених чланова